Dezynfekcja - zamgławienie / oprysk wirusobójczy i bakteriobójczy

 

Dezynfekcja poprzez zamgławianie na mokro B&G MICROJET 230V oraz ręczna z użyciem Schmith-a poprzez zamgławianie/oprysk wysokiej jakości certyfikowanymi płynami wirusobójczymi oraz bakteriobójczymi.

Do procesu zamgławiania niezbędne jest użycie specjalistycznego sprzętu, wody oraz środków chemicznych, które działają dezynfekująco.

To coraz powszechniejsza, niezwykle skuteczna i efektywna metoda dezynfekcji.

Podczas jej stosowania, w wyniku rozpylania bardzo drobnych kropli (od 10 um do 50 um), powstaje mgła, która głęboko wnika w powierzchnie, wszelkie zakamarki, pokrywa dokładnie przedmioty, które znajdują się w pomieszczeniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższymi przykładowymi zdjęciami z wykonanych przez nas prac.

Stosowany przez nas środek posiada atest UE, jest sprawdzony i bardzo skuteczny do dezynfekcji o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych. Substancja chemiczna została gruntownie przebadana w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa. Płyn został sprawdzony pod kątem dermatologicznym i nie wykazuje własności drażniących lub uczulających u osób, które nie są uczulone na żaden ze składników. Stosowany jest jako płyn do odkażania powierzchni oraz urządzeń.

Przeznaczenie:

  • dezynfekcja urządzeń i powierzchni w przemyśle spożywczym
  • dezynfekcja wyposażenia i powierzchni w kinach, hotelach, restauracjach, na dworcach
  • dezynfekcja powierzchni w obiektach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych

 

Oprócz usługi dezynfekcji oferujemy również sprzedaż preparatu