URZĄDZENIA DO PRODUKCJI SUCHEGO LODU

 

Na czym polega różnica w przypadku technologii Cold Jet...

 

Urządzenia do produkcji suchego lodu firmy Cold Jet wytwarzają najbardziej czysty lód jaki można uzyskać.

Nasze urządzenia zostały specjalnie opracowane do wytłaczania suchego lodu o największej gęstości. Suchy lód wyprodukowany urządzeniami firmy Cold Jet przechowuje się dłużej, lepiej nadaje się do transportu i zapewnia bardziej intensywne czyszczenie.

Granulatory firmy Cold Jet są wyposażone w wiele matryc, aby umożliwić wytłaczanie produktu w różnych rozmiarach. Oferują szeroki zakres możliwości, od bryłek po granulki.

  

 

Zaletą urządzeń firmy Cold Jet jest:

  • w pełni zautomatyzowane działanie, obsługa jednym przyciskiem, możliwość pracy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu;
  • otwierana rama ułatwiająca szybką konserwację;
  • najlepszy stosunek wydajności do wielkości;
  • zgodność ze standardami UL, USDA, FDA i CE.

 

 

Systemy formowania bloków

i³ IcePress

 

Urządzenie i³ IcePress pozwala wytwarzać wysokiej jakości bloki ze wszystkich postaci suchego lodu (i w dowolnych warunkach) – wtedy i tam, gdzie to potrzebne. Z granulek, starego lodu i resztek można wytwarzać bloki suchego lodu w ciągu zaledwie 3 minut. Urządzenie IcePress jest przenośne i w pełni pneumatyczne, dlatego może być używane wszędzie.

 

Systemy produkcyjne (granulatory) 

P325

 

 

Automatyczny system produkcji suchego lodu o wydajności 136,4 kg na godzinę. Możliwość wytwarzania 3-milimetrowych granulek i 6-, 9-, 13- lub 16-milimetrowych bryłek o dużej gęstości.

 

 

P750

 

 

Automatyczny system produkcji suchego lodu o wydajności 272,7 kg na godzinę. Możliwość wytwarzania 3-milimetrowych granulek i 6-, 9-, 13-, 16- lub 19-milimetrowych bryłek o dużej gęstości.

 

 

P1500

 

 

Automatyczny system produkcji suchego lodu o wydajności 545,5 kg na godzinę. Możliwość wytwarzania 3-milimetrowych granulek i 6-, 9-, 13-, 16- lub 19-milimetrowych bryłek o dużej gęstości.

 

 

P3000

 

 

Automatyczny system produkcji suchego lodu o wydajności 1090,9 kg na godzinę. Możliwość wytwarzania 3-milimetrowych granulek i 6-, 9-, 13-, 16- lub 19-milimetrowych bryłek o dużej gęstości.